Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

12.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Semih
Aynı rüyayı yılda 7 defa gördüm Benimle rusça konuşuyorlar ve ben çok bilmediğim için konuşamıyorum saydığım değer verdiğim sıradan insanlarla ve Cumhurbaşkanlarıyla.Rüyamda Cumhurbaşkanları çok görüyorum America İsrail Türkiye ve başkaları onlara yakın olduğumu ve seviyelerine layık olmadığımı hissediyorum.Bu rüyayı görürken kendimi cahil gibi hissediyorum.Önceden teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Sürekli olarak görülen rüyalar haberci değillerdir. Bu rüyalar bilinçaltınızdaki isteklerin, korkuların,acıların, endişelerin ve/veya sevgilerin, nefretlerin, öfkelerin yansımalarıdır. Bir şekilde yabancı dil konuşulan yerlerde ya da üst mevki insanların yanında kendinizi yabancı ve cahil hissetmiş olmalısınız. Aslında ben sebebini tam olarak bilemem ama bir psikolog bu rüyaların nedenini çözümleyebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA