Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI ŞEYLERİ GÖRMEK

22.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla akkus
Merhaba ben ruyamda bır kopru gıbı yerde gecıyoruz etrafı yesıllık boyle koy yolu gıbı su akıyor bız kızımla yuruyoruz o suyun ıcınden bır kopek ama nasıl sankı canavar suratı kosarak bıze gelıyor kızıma saldıracaktı kızımı kenara ıttım benım tam gogsumun altından ıstırdı ve ben korkuyla acıyla uyandım uyanınca tuhaf bırsey oldu ben ruyayı gorusum 3.kez oluyor farklı yerlerde kızama kopek saldırıyor ama hep benı ıstırıyor hatırladım bu 2 ruyayıda aynı gecemı gordum pespesemı gordum bılmıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üstüste ya da ara ara görülen ve benzer şeyleri konu alan rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya bir korkunun bilinçaltından tetiklenmesi ile ortaya çıkmış. Bir nedenden dolayı köpek ile ilgili bir korku bilinçaltınıza yerleşmiş olmalı. Şimdi kendinizden çok düşündüğünüz bir başkası olduğu için de onun zarar görmesinden endişe ediyorsunuz. Ve hatta o zarar görmesin diye rüyalarınız sizin zarar görmenizle sonlanıyor. Merak etmeyin bunlar bilinçaltı rüyaları. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA