Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI MEKANI GÖRMEK

10.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ismayil Namazov
Merhaba hocam 42 yaşındayım babam rahmetli olalı 10 yıldan fazla olmuş ama ben çok sık aralıkta rüyada babamın cook eskiden aldığı evi görüyorum. O ev çoktan 10-20 yil önce satılmış ama brn rüyada hep o evi görüyorum. Bugunde o evi gördüm rüyamda. Ben oglumt ve kızım o bahs ettiğim evin icindeyik. Işıklar kesilmiş ve dışarıdan bir erkek bize bakıyor. Brn ve cocuklarim çok korkuyoruz evde kapıları pencereleri her yeri kapatiyoruz ki eve girebilmesin. Ne yaparsak yapak adam çekip gitmiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O evde yaşadığınız zaman diliminde ruhunuzdan bir parça yapışıp kalmış. O evde, o zaman diliminde sizin enerjinizi kopartacak acı veya sıkıntılı bir şey yaşamış olmalısınız. Hayatla hala bu konuda ödeşmemiş ya da yüzleşmemişsiniz. Bu duruma çok sık rastlıyoruz. Ta ki o düğüm çözülene dek o mekanın suretine gider durursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA