Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI MEKANI GÖRMEK

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nazo
Ben hemen hemen bir yıldır ara ara ayda bir yada iki ayda bir falan oluyor sürekli aynı rüyayı görüyorum.bundan 20 yıl önce oturdugumuz bir apartman dairesi.sürekli o eve geri taşındıgımızı görüyorum.sürekli aradan gecen zamanda ev değişmiş falan gibi şeyler geçiyor ruyada aklımdan.apartmanın bahçesinde falan geziyorum.hiç aklımdan da geçmiyor normalde ama nasıl oluyor anlamıyorum.ben çok zor ruya gören biriyim çok nadir görürüm.ama o evi gördüğümde hatırlıyorum.bu bir mesaj olabilir mi bana?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz bu duruma ruhun yapışıp kalması diyoruz. O evde, o zaman diliminde yaşanan olaylar esnasında ruhunuzun yani enerji bedeninizin bir kısmı o mekanda ya da o zaman diliminde yapışıp kalmıştır. Neden böyle olur? Çok ağır travmatik durumlar yaşarsanız olur, çok mutlu olursanız ve bir daha aynı düzeyde bir mutluluğu yakalayamazsanız olur, birisinin hakkını yerseniz, günahına girerseniz olur. Bu ve buna benzer şeyleri düşünün; kendiniz bunu bulduğunuzda enerjinizin eksik parçası size geri gönecektir. Ondan sonra aynı rüyaları bir daha görmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA