Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI KİŞİYİ GÖRMEK

19.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen desperato
Yaklaşık bir yıl önce sevgilimle birbirimizi hala sevdiğimiz halde ayrıldık.Aylarca kopamadık görüşmeye devam ettik ama bi türlü barışamadık.Bir gün sabaha karşı saat 5te beni arayıp başka şehre taşınacağını söyledi ve onunla gitmem için yalvardı ben istemediğimi söyledim ama aklımda ki şuydu,o gitsin düzenini kursun bende süpriz yapayım gideyim.Aradan sadece 1 hafta geçmişti ki sevgilisi oldu.Ona yazdığımda ise bana yeni sevgilisini çok sevdiğini,beni aslında hiç sevmemiş olduğunu ve onu rahat bırakmamı söyledi.Aylardır uyuyamıyorum.Hala birlikteler ve her gece ya ikisini birlikte yada eski sevgilimi rüyamda görüyorum.Her rüyamda eski sevgilim bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor,tam neden her şeyin böyle olduğunu açıklayacakken uyanıyorum.Lütfen yardım edin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Acayip bir durum. Hem sizi bu kadar sevmişken hem de sizi çağırmışken çok kısa zamanda başkasına yar olması çok ilginç. İlişkiler uzmanı değilim ama olayda bir gariplik olduğu açık. Siz bu durumun gerçekte neden olduğunu çözemediğiniz için görüyorsunuz rüyaları. Zihniniz durumu çözmeye çalışıyor. En doğrusu arayıp yüz yüze konuşmak aslında. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA