Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI KİŞİYİ GÖRMEK

04.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eski
Merhabalar. yıllar once benım ıcın cok kıymetlı bır ınsanı gordum onunla sımdılarde vır araya gelip sorunlarımızı hallatmemız ımkansız ruyamda bızım balkonda olurmus onun bızım balkona gelmesi beni hayretler ıcıne dusuruyor sonra yanına gidiyorum evimizin için su doluyo balkona taşıyor hıc birsey yapamıyorum onun oldugu yere pırıncler doluyor balkonun su gıden borusuna pırıcler doluyo bende orayı elimde hızlıca açıyorum oda sasıyor anlamıyorum neden hep bişey ıma ederek ruyalarıma gırıyor ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anladığım kadarı ile sürekli onu görüyorsunuz. Balkonda olması ve sık sık sizin onu görmeniz sizi takip ettiğini ve hakkınızda haberler almaya çalıştığını söylüyor olabilir. Başka bir açıdan bu rüya evinizdeki maddi bir kaybın ve sorunun başkaları tarafından duyulacağını anlatıyor olabilir. Bu cümledeki başkaları eski sevdiğiniz ile sembolize edilmiş sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA