Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI İNSANLARI GÖRMEK

12.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bülent kmyger
Onüç yaşından askerlik dönemine kadar çalıştığım bir işyerındeki panronlarımı sürekli rüyamda görüyorum kimı zaman ellerinı öptüğümü kimi zamansa konuştuğmu en son dün gece de elinde bir poşet ekmekle yolda giderken görüyorum.şuan çok büyük maddi sıkıntı içerisindeyim aceba bunlar bana beddua etti de gördüğüm rüyalar onlardan helallik almamı mı ısteniyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sürekli görülen rüyalar haberci değildir. Rüyalarınız onlarla da ilgili değil, sizinle ilgili. O iş yeri ile bağlarınızı kopartamamışsınız, bir şey sizi oraya bağlı tutuyor. Biz buna ruhunuzdan yani enerjinizden bir parça o zaman diliminde kalmış diyoruz. Belki halledemediğiniz bir sorun orada askıda kaldı, yaptığınız bir şeyin vebalini ödemediniz, belki vicdanınız rahatsız. Ben ne olduğunu bilemem, bunu siz bulacaksınız. Ve bulduğunuz da ya da birine anlattığınızda bağdan kurtulabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA