Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜREKLİ AYNI İNSANDAN KAÇMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sürekli Aynı rüyayı gören kişi
Iyi günler ben rüyamda çocuk yaştan beri sürekli birinden kaçıyorum ve eve ya da başka bir yere geliyorum kapıyı kilitlemeye çalışıyorum ama asla kapanmıyor ya kilit bozuk oluyor vb ve beni kovalayan kişi gelip kapının diğer tarafından ittiriyor içeri girmeye çalışıyor ve bende kapıyı tutmaya çalışıyorum genelde beni kovalayan kişi erkek oluyor bu rüyayı sürekli görüyorum mekan değişiyor ama hep aynı sahne oluyor bir kapı ve kapatamiyorum ama içeri girdiğini görmüyorum o sırada çok korkdugumu hi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki nedeni olabilir rüyanın. Birincisi hatırlayamadığınız çocukluk dönemlerinden bir taciz yaşamış ya da tacizden korkup kendinizi gizlemek zorunda kalmış olabilirsiniz. İkinci neden bir önceki yaşamınızda böyle bir nedenle vefat etmiş ya da böyle bir olayın etkisinde kalmış olabilirsiniz. Geçmiş yaşamlarımızı doğarken unuturuz. Ancak iz bırakan anıları, yeterince derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında hatırlayabiliyoruz. Bu anılar ya çok etkileyici ve korku dolu zamanlara ait oluyorlar ya da ölüme yakın zamanları içeriyorlar. Bu rüyalardan çok etkileniyorsanız size, uzman doktor kontrolünde psikodrama önerebilirim. İyi araştırın ve mutlaka doktor kontrolünde olan gruplara dahil olmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA