Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SURE OKUMAK

14.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz
Merhabaruyamda Kurani Kerim mi kalin bir Yasin kitabi mi bilmiyorum bir bayanla beraber onu okuyoruz sari kagitlari var sonra ara veriyoruz kitaba bakiyorum daha cok varmis bitmesine diyorum bir de okudugum tarafa bakiyorum okudugum taraf daha kalinmis vay be diyorum. Tebareke dedigimi hatirliyorum bir de. Yorumlarsaniz cok sevinirim. Tup bebek icin yumurta toplandi daha transfer edilecek embriyo olup olmayacagi belli degil haber bekliyoruz stres altindayim. Tesekkur ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya için ayrıca açıklama da yazmışsınız; hepsini okudum. Tebareke duası ölümden sonraki yaşamla ilgilidir ama sizi ilgilendiren yaratılış kısmıdır. Bu sure yaratılan herşeyin bir kaynaktan var edildiğini anlatır. Ve her ne olursa olsun şükran içinde olmak gerektiğini söyler. Şu aşamada her türlü sonuca "hayırlısı olsun" şeklinde yaklaşın. Aslolan budur. Hayat bir kitap, kitap ise kaderler zinciridir. Çok şey öğrenmişsiniz ama daha yaşayacaklarınız var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA