Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜMÜK GÖRMEK

12.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen
Safra kesemde taş var ve ameliyat olmam gerekiyor.ben olmak istemiyorum bunun için istihareye yattık ve rüyada teyzem kaşınıyormuş bitlendim galiba diye düşünüyormuş.üzerinde bit aranırken çamaşırının lastiğinde bir böcek buluyomuş.ama o kadar güzel birşeydi ki şaşırdım diyor.birde bu rüyadan 2-3 gün önce burnuma yapışan katılaşmış bir sümük varmış onu koparmaya uğraşıyormuşum teyzemde oynama kendiliğinden yumuşayıp düşer o diyormuş.bu istihare değil,taş olduğunu öğrenmeden önce gördüğü birrüya
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Teyzenizin rüyası hayatınızdan atmanız gereken şeylerle ilgili. Belki de taşla ilgilidir. Ama emin olun kendi kendine düşmez, mecburen ameliyat olacaksınız. Siz doktorunuzu dinleyin bence. Çamaşırınızdaki sevimli böcek sakladığınız sevimli özel hikayeleri temsil ediyor. İstiare için arama bölümünü kullanarak yaptığım yorumları okumanızı tavsiye edeceğim. Bu rüyaların istiare niyetinizle ilgileri yok. Bence siz doktorunuzu dinleyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA