Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÜLÜK GÖRMEK

11.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asude
1 hafta öncesine kadar Rüyamda sülük görmüştüm. ben onları sülük gibi görünmedikleri için açık bırakmışım ve her yere yayılmış. yatağa yapışmış emmeye çalışıyordu. bu ruyanın üzerinden 1-2 hafta geçti ve tekrar bir rüya gördüm. sırtüstü yatıyorum ve diz aşağısında hem sağda hem solda sırayla dizilmiş 10-20 sülük vardı. bazıları tutmaya çalışıyor bazıları aşırı acıtarak ısırıyordu ve kanımı emiyordu. korkuyordum. kurtulamıyordum. yorumlarsanız sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer aynı rüyayı yeniden görmemiş olsaydınız bu rüya çok ciddi bir uyarı taşıyor derdim size. Çevrenizde sizden faydalanmaya çalışan ve ileride çok canınızı yakacak kişiler konusunda uyarıdır bu rüya. Ancak ikinci kez gördüğünüze göre bir nedenle bu şekilde bir sahneden etkilenmiş olduğunuzu söyleyebilirim. Belki çok uzun yıllar önce etkilendiniz ve belki de hatırlayamadığınız çocukluk yıllarınızdan kalan bir anı bu. Bir nedenle bilinçaltınızda tetiklenmiş. Anılar, korkular, bazen bir ses, bir görünüm hatta bir koku ile bile tetiklenerek su yüzüne çıkarlar. Bilinçaltı bizi korkularla yüzleştirmeye çalışır, aslında niyet kötü değildir. Yüzleşilen korkulardan sıyrılabilirsiniz ama bunu rüyada değil gerçek hayatta yapmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA