Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SUDA KOŞMAK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sinan konukoğlu
Rüyamda istanbuldayım sahildeyim, karşı tarafa doğru bakıyorum ve denizin içinde 14 civarı mini sarı denizaltı suda bişeyler arıyorlardı bir tanesini takip ederken hepsi kaçmaya başladı ve denizin ortasında onları kaybettim , yüzeye çıkarken bir köprü belirdi siyah renkti. Ne tahta nede taş 4 nala koştum karşı tarafa soluk soluğa koşarken köprü melodi çalıyordu kalp ritmi gibiydi karaya çıktım ve şehirler karşımda gökdelenler gördüm gökdelenin üstünde bir köprü daha belirdi sonu gökyüzüne kadar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlginizi çekecek bir gizem doğaüstü bir gücün ortaya çıkmasına neden olacak adeta içinizdeki gücü keşfedeceksiniz. Bu güç ile yaşamınızı bambaşka hale getirebilirsiniz çünkü evren size yol açacak ve sizi çağıracak. Bundan sonra yepyeni umutlarınız ve hedefleriniz olacak, büyüyüp gelişeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA