Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SUÇLU GÖRMEK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse Ünal
Sığmadığı için kısaltmştm kusura bakmayın.Bir tane suçlu adam var.Polisler adamı bizim karşı apartmanımıza kapatyorlar.Adam camdan babamla konuşuyor ben babama diyorum ki aşağıda birsürü polis var adamla konuşma ona yardım ediyoruz sanacaklar. Sonra babam aşadaki polislere seslenyor adam kaçma planları yapıyr alın bunu burdan diyor.Polisler hemen aşağıda olmasına rağmen new yorka gelmek için sadece metro vr şuan gelemeyiz yarın gelebiliriz diyorlr.Yani biz new yorkta yaşıyrmuşuz.Ama eşyamız yok
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sığmayan rüyalarınızı, her bölümün altına devamı var yazarak bir kaç bölüm halinde yollayabilirsiniz. Bu rüya film gibi geldi bana. Eğer böyle değilse bile sizin dışınızda gelişecek bazı olaylara babanızın müdahalesi olacak demektir. Yabancı bir şehir olayların alışmadığınız türden olacağını haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA