Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SUÇLU BİRİNİ GÖRMEK

28.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kivircikgiil
Bir suçlu vardı. 19 yaşlarındaydı. Sanki birilerinden intikam alıyordu. Polisler onu bulup yakalamaya çalışıyordu. Aramıza suçlu var diyen birini duydum. Ardından suçlu bir anda koşmaya başladı. Herkes dağıldı. Zaman geçti. Sonra annemle ben birilerinin bir yere koştuğunu fark edince biz de o yöne doğru gittik. Güvenlik görevlilerinin arkasından gidiyorduk. Onlar onu arıyordu. Sonra annemle başka yöne gittik. Ve yürüyen merdivenden aşağı inerken suçlu da geliyordu. Bize ses çıkarmamamızı söylüyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Suçlu birini görmek.. Her daim aramızda suçlular var. Hayata, insana ve kendine karşı suç işleyenler. Ruhlarımız hepsinden de zarar görür. Ama biz de suçluyuz. En az biri ile kendimizi kirletiyoruz. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. İzlediklerinizden etkilenmişsiniz ama hayat da buna benziyor zaten. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA