Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SUÇLANMAK

22.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gert
Merhaba,ben rüyamda kuzenimin ölümünden sebeb olduğumu gördüm.Tam olarak şöyle oldu kuzenimin annesi çocuklarını bana emanet etti bize geldiklerinde ve kendiside odamda uyuyordu aynı odadaydık çocuklarla.Sonra çocuklarda uyuya kaldı ,bende ordan uzaklaşıp misafir odasına gittim.Sonra kuzenim annesinin Çığlık attığı duydum,küçük erkek kuzenım annemlerin Odasına gidip pencereden düşmüş ve kuzenim ölmüş olduğunu öğrendik.Ailesi beni suçlamaya başlamıştı çok korkunçtu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üzerinizde gereğinden fazla sorumluluk var. Ruhunuz bu ağırlığın altında eziliyor adeta. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Korkularınızla yüzleşmişsiniz. Başkalarının hayatlarını etkileyecek şeyler yapmaktan çok korkuyorsunuz. Sürekli olarak suçlanan insanların benzer rüyalar gördüklerini biliyorum. Bu durumu aşamazsanız ruhunuz ağır hasar alır. Okuyorsanız okulunuzdak psikoloji servisi ile görüşmenizi tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA