Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SU PATLAMASI

01.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
.bugün rüyamda arkadaşmı gördm.bu arkadasmla 6,7 senedir görüşmüyorz.görüşmemz içinde bir sebep ve bi kanal yok unuttuk birbirizi.hemde evli. rüyamda ilkokul zamanlarından bahsedip gülüşüyorz.sonra o namaza duruyor. bende kendi halimde, elimde 3 tane ayrı ayrı a4 kağıt var.heryernde yazılar,sayfaları değiştirerek hepsini okudum.sanki şiir,öykü okur gibi.tekrar uyuduğumda bir musluk patlamıştı.bende elimle tutmaya çalışiyorm ama tazyik o kadar fazla ki,heryere fışkırıyor su.temiz içme suyuydu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski arkadaşınızın adını, memleketini ya da benzer bir özelliğini düşünün. Onun sembolize ettiği birinden sizi duygulandıracak bazı evraklar alabilirsiniz. Tabii okuduklarınız şiir ya da öykü ise. Aksi taktirde bu evraklar başka türlü de yorumlanabilecektir. Su patlaması evde yaşanacak ani bir sorunun habercisidir. Fışkırarak akan su şiddetli duygusallıkları temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA