Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SU İÇMEK

19.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve455
Ruyamda izmirdeyim.manisaya gelmek icin otobus bekliyorum beyaz bir otobus geldi ona bindim.yolda yanimizdan kucuk bir minubus tarzi araba geciyor sofor istersem beni oraya bindirebilecegini soyledi.daha cabuk gidersin dedi.ben bu otobus daha buyuk rahat ve icinde az insan var diye gitmedim.otobuste sarisin renkli gozlu erkek bir bebek vardi onu cok sevdim sarildim.birde cesme vardi otobusun icinde.cesmeyi actim su ictim hatta cocugun uzerine geldi onu islattim ama bir sey olmadi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ait olduğunuz işle, eğitim kurumu ile ya da sosyal gruplarla ilgili değişiklik önerilerini kabul etmeyin. Değişiklik için uygun zaman değil. Çünkü uzun zamandır beklenen müjdeli sonuçlar gelmek üzere, değişiklik yaparsanız bunları elde edemezsiniz. Bu sonuçlardan sonra çok ihtiyaç duyduğunuz gelire, düzenli ödenen bir paraya kavuşacaksınız. Geliriniz varsa yükselecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA