Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SU BORUSUNU PATLATMAK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yumak
Annemin evinde,erkrk arkadasım odama giriyor.yataga yatarken,kombi borusunu patlatıyo,sarı yorgana su akıyor,gelinimizin yanına gıdıp yardim ıstıyom.,sonra ailemle disarıdayız,arkadaşımı bıraktım dıye enışeli odama bakıyom siyah kıyafetlı,sigara içerken gorüyom, gokyuzunde yıldızlar dantel gibi,bulutlar,kaplumbag ve deniz anası gibi hoplayarak gokyuzune cıkıyor.Ailemle eve donuyoz,onları arkadaşimla tanıstırcam,gelin kusuyor,bende kusuyorum,ablamda kusuyor,banyoda,aynayabakıp builişki yürümezdiy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir hata nedeniyle, sevgiliniz sizin ailenizde bazı sorunlara neden olacak. Belki de ailenizin haber yoksa yakında duyacaklardır. Gelininiz size yakın, ondan destek isteyebilirsiniz. Sevgiliniz bu durumdan çok olumsuz etkilenecek. Pek çok hayaliniz var ve gerçekleşmesini bekliyorsunuz. Aslında elde edebileceğiniz şeyleri bile hayallere atıyor, gerçekleştirmek için çabalamıyorsunuz. Bu da sizin hatanız. Sonuçta; aile içinde konuşmalar var, herkes içini döküp rahatlayacak. Birbiriniz hakkında ne düşündüğünüzü söyleyeceksiniz belki de. Sevgilinize gelince; bu ilişki bitmeye mahkum gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA