Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SU BİRİKİNTİSİNDEN GEÇMEK

16.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen luna moore
Rüyamda bi su görüyorum yan tarafları çamur ve otluklar var karşıya geçmek istiyorum ama su derindir diye korkuyorum sonra karşıdan biri geliyor yürüyerek suda, su derin mi diye soruyorum o da derin olan yerleri var yüzerek geçebilirsin yada yanda köprü var diyor.köprüye gidiyorum köprü eski ve yamalı bazı yerleri kırılmış Orayada guvenmiyorum kırılacak ve düşücem diye sol taraftan sevdiğim kişi sevgili değiliz geliyor arkadaşlarıyla sonra biz sarılıyoruz gülümsüyor bana arkadaşlarına benimle konuşması gereken bişeyler olduğunu o yuzden benimle gelecegini söylüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Su birikintisi hayatınızdır. İyisi ile kötüsü ile hayatı yaşıyorsunuz ama değiştirmek için bir şey yapmıyorsunuz çünkü korkuyorsunuz. Bu rüya sanırım sevdiğiniz kişi ile ilgili. Ona ilginizi belli etseniz mutlu olacaksınız ama bunu yapamıyorsunuz. Hatta bununla ilgili bazı fırsatlar da doğmuş ama kullanamamışsınız. Bu nedenle sevdiğinizin yanında sevgili olmadan yaşamaya mahkumsun diyor size rüyanız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA