Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SU BİRİKİNTİSİNDE YÜZMEK

13.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba, Sonbahar sarısı ağaç ve yaprakların sulu zemini kapladığı bir ufak mekandayım. Beğenerek bakıyor ve fotoğraflansa diye düşünüyorum. Soldan bir grup fotoğrafçı geliyor ama kayda değer bulmayıp dönüyorlar. Onların gittiği yöne doğru bir genç kız yürümeye başlıyor. Çukura batarım endişesi ile ben gitmiyorum. Kız ilerleyince su aniden derinleşiyor ama kız yüzmeye başlıyor. Boğulurum diye ben yine de gitmeyip tersine yani sağa yürümeye dönüyorum. Farklı istikametler ama kız yüzüp gitti!...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlişkileri konusunda cesaretli bir kız yeğeniniz. Kendine cazip gelenin peşinden gidiyor, kendine güveniyor ve hayatı dolu dolu yaşamayı biliyor. Siz arkasından bakmışsınız çünkü onun gibi olamazsınız, olamamışsınız. O kız hiç bir zaman zarar görmeyecek merak etmeyin. Yalnızlıktan kurtulacak, rüyanız onun yakında evleneceğini haber veriyor. Belki siz de onun gibi olmalısınız, bunu düşünün. Önünüze bir fırsat çıkarsa korkmayın ve direnmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA