Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SU BASMASI

13.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Durunun Annesi
Merhaba rüyamda öğrenciymişim. Bir otobüsteyim diğer öğrencilerle bir yere gidilmiş şimdi okula yaklaşmışız inmeden önce saçımı arkadan toplayıp siyah bir başörtü takıyorum.Başörtüyü güzel bağlayamıyorum.İndiğim yerde eşim ve çocuklarım var küçük kızım gözden kayboluyor eşim aramaya gidiyor o esnada ben buluyorum kızımı.Okulun içindeyiz en alt kattayız. Sel basmış orayı su yavaş yavaş çekilmeye başlamış. Bir odaya bakıyorum yerde 10 cm kadar su var fakat çekiliyormuş.En son başörtü yoktu başımda
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir yola çıkmışsınız, hayatınızı eşiniz ve çocuklarınız için değiştirmişsiniz. Otobüsten inmeniz iş yaşamından ayrılışınızı simgeliyor. Çok planlı değilmiş aslında, herşey kendiliğinden gelişmiş. Şimdi çocukların gaileleri, okul sorunları ve buna benzer şeyler hayatınızı dolduruyor. İşi ise çoktan unuttunuz galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA