Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SU BASKININDAN KAÇMAK

18.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavii
Rüyada bir bakıyorum her tarafı sular kaplamis teyzemlere soyluyorum onlar gormuyor.sadece bizim durduğumuz yerde yok.sonra bakıyorum sular yok.gerçekte benim kardeşim yok ama ruyada 2 tane Kızkardeşim var.Sonra birden sular gelmeye başlıyor.Allaha dua ediyorum bizlere azap eyleme ve o şekilde dağa çıkmaya basliyoruz ama sular bize gelmedi.sonra bir bakıyorum sol tarafımda ağaçlar var ve ağaçların üzerinde yanında maymunlar var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya itici bir güç sayesinde sosyal statünüzün ya da kariyerinizin yükseleceğini haber veriyor ama ben rüyayı daha çok sosyal konumunuzun yükselmesine yordum. Bu zorunlu bir ilerleme, en azından siz böyle hissedeceksiniz.İnancınızla, azminizle gelecek bir başarı söz konusu. Taklitçi, işe yaramaz ve sizi oyalayan insnaları geride bırakacaksınız. Kızkardeşler sizinle yol alacak iki arkadaşınızı temsil ediyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA