Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA STRES YAŞAMAK

23.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mavi12
Rüyamda, İlgi duyduğum insana birşyler söylüyorum.Bir nedenden dolayı elini tutuyorum fakat ellerinin titrediğini farkediyrum.Daha sonra 3 arkadaşımla büyük bir problemi atlatıyoruz.Hatta oradan kurtulmalarına yardım ediyrum.Fakat rüya boyunca o prblemi atlatamıyorum.Trvma sonrası stres bozkluğu gibi.Diğer bir rüyada ise tanıdğım bir insanla evlendiğimi birde evimizin olduğunu gördüm.Yatak odasına girdim ve büyük boy pencere manzarası vardı perde yoktu ve geceydi.ardından ışıkları kapayıp yattım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınız parça parça ve hepsi de bilinçaltınızın ürünleri. Gergin bir süreçten geçiyor olmalısınız; zihninizdeki karmaşa rüyalarınıza yansımış. Evlilikle ilgili de çekinceleriniz var. Herşeyin apaçık ortada olduğu, kimsenin gizlisinin saklısının olmadığı, huzur duygusunun hakim olacağı bir evlilik istiyorsunuz. Evlendiğiniz kişi az-çok kafanızdaki eş tipine uygun biri. Onun gibi biri ile mutlu olacağınızı düşünüyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA