Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÖZLÜYE KALKMAK

01.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen parlak yeşil
Siniftayiz.Yaşça büyük ve deneyimli öğretmen arkadaşım beni tahtaya kaldırarak:"Hadi konumu anlat."dedi.Şaşkınlıkla etrafima bakarken konuyu bilmediğimi söyledim.Kendi zümremden aramıza soğukluk girmiş olan bayan öğretmen arkadasim:"Biz kendi aramızda konuyu paylastiksana da bu konu düştü."diyor.Ben çalışmadığım halde konuyu iyi anlatıyorum.Bu bayan arkadasi; benden oldukça aşağıdasiyah bir pantolonla görüyorum.Göz teması kuramiyor;fakat bana yardımcı olmaya çalışıyordu.Yorumunuza teşekkür ede
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili gelişmeler kendinizi ispat etmenizi gerektirecek. Yeterli olmanız durumunda bir aşama kaydedecek ya da yerinizi sağlamlaştıracak olabilirsiniz. Bunu başarabilecek vasıflara sahipsiniz ayrıca idari kademelerde çalışan, mevki olarak sizden düşük kişilerin destekleri çok işinize yarayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA