Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÖZLEŞME İMZALAMAK

21.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yardıma ihtiyacı var.
İlk defa uyunan evde gorulen ruyalar cıkar derler bilmem ınanır mısınız ruyamda sevgilim işe girmiş guya memlekette sayfalarca sözlesme ımzalamıs beyaz kagıt uzerıne parca parça yazılar var dıkkatımı ceken her sayfada yer yer yazılar var kurusn kalemle ve cok sayfaydı sayfanın sonuna ımza atıyordu bırde sonda 2073 rakamı gordum guya sozlesmenın bıtıs tarıhı mı neymıs hayırdır inşallah
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sözleşme imzalamak.. İmza anlaşmadır zaten; bu rüya sevgilinizin bir anlaşmaya varacağını söylüyor. Ama bu rüya bir işe gireceğini ya da karşılıklı bir anlaşmaya varacağını söylüyor olabilir. Ancak kurşun kalem, sözleşmeden geri dönme şansı olabileceğinin habercisi. Tabi bu durum iki taraf için de geçerli. O nedenle bir şeyler imzalayacaksa kendi hakkını koruyup korumadığına dikkat etsin. Rakam bir ipucudur ama bunu şimdiden bilemeyiz. İlk kez yatılan evde görülen rüyalar anlamlı ise gerçekten de haberci olabiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA