Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SÖZLEŞME İMZALAMAK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Serpil
Merhaba, rüyamda vefat eden annemin mezarını kazmışım annem canlıydı gözlerini açtı ve mezardan çıktı. Bende ölüymüşüm mezardan çıktım alçak bi duvarın üstünde oturuyorum sesim çok güzelmiş beyaZ limuzin geldi içinde anlaşma için belgeler. Kontrantı imzalamışım abime anlatıyorum imzala dedi imzaladım ama fazla zamanım yok haftaya mezara gireceğim dedim gerçekten yorgunmuşum ve yemek yemiyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üst boyuta çıkıp ölülerin ruhlarını görünce kendinizi ölü hissetmişsiniz. Rüyadaki asıl nokta limuzin içinde imzaladığınız belgeler. Bu rüya büyük bir kariyer, büyük bir para ya da gelir için anlaşmaya varacağınızı haber veriyor. Çok güzle bir rüya. Dünya hayatı gelip geçici, haftaya mezara gireceğinizi bilmenin nedeni budur. Üst boyutla dünya zamanı arasında çok ciddi farklılıklar vardır. Orada iken, hayatınız bir göz açıp kapayana kadar geçmiş gibi gelir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA