Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SOKAKTA SAVAŞ GÖRMEK

18.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bayan
Rüyamda metrodaydım yanımda kuzenlerim vardı metro boyunca yürüdüğümüzde sevdiğim ünlüyle karşılaştım tam onunla selamlaşırken metro bozuldu.indiğimizde bizim olduğumuz mevkiye fazla yakın olmadan savaş arabaları gördük tam koşup kaçarken rüyayı tekrar gördüğümü söyleyerek bir adım geri çekildim ve çekildiğim kısma yıldırım düştü en sonunda insanların öldüğü,yaralı olduğu kısımda telefon buldum ailemi aramaya çalıştım konuşurken insanlar birbirini öldürüyordu ailemin nerede olduğunu öğrenemedim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sokakta savaş görmek.. Üç gündür sürekli benzer rüyalar geliyor. Savaş, halk hareketleri, dış müdahaleler, asker ve polisler. Sizin rüyanız da aynı gruptan. sanki bir sakin dönem sona eriyor ve kaos başlıyor gibi. Rüya sizinle değil, genel olarak toplumsal yaşamla ilgili. Hayır olsun diyelim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA