Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SOKAKLARI SU BASMASI

25.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arakhne
Mimarım. Rüyamda iki bloklu çok lüks bir proje varmış.deniz kenarı bir yer uzaktan görüyorum.sonra annemle kendimi o sokaklardan birinde görüyorum.bina duvarının dibindeyiz.sokaklar eğimli ve sulu.karşı sokaktan birden su boşalıyor ve ayağımıza kadar geliyor.sonra ikinci kez su boşalıyor üzerimizden geçip yukarı doğru çıkıyor.biz kalan aralıktan nefes alıyoruz ve dayanıyoruz.Bu sefer daha uzun süreli ama biz bir yandan heyecanla nefes almaya çalışıyoruz çok hoşumuza gidiyor. Su bizi yalayıp geçiyor ıslanmıyoruz.temiz berrak bir suydu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili bir konu sizi bir zorluğa çekecek. Ailede kısa süreli bir sıkıntı yaşanabilir ama bu durum sonradan sizi çok değişik bir deneyimin içine çekecek. Hem heyecanlı hem de durumdan zevk alır hale geleceksiniz. Konular sizinle aynı işi yapanlarla ilgili olabilir. Sanki benzer firmalar ya dabencer konular üzerinde çalışan insanlar. Bayramınızı kutluyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA