Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SOĞUK SUYLA ABDEST ALMAK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarışın girl
Rüyamda soğuk suyla abdest alıyordum ama sonra başka bir musluğa geçip sıcak suyla abdest almaya başladım sonra başka bir yerde televizyonda bir erkek çocuk sahnede şarkı söyleyip yuvarlanırken düşüp kafasını yarıyor ve ölüyor ben ona ağlamaya başlıyorum ama kimse duymasın diye sessizce ağlıyorum sonra babam gelip ne oldu diyor bende tv deki çocuğu anlatıyorum sonra uyandım ama uyandığımda gözümde hala yaş vardı.Bu rüyanın anlamı nedir?Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Soğuk suyla abdest almak.. Sürekli namaz kılmayan insanlar için abdest almak, arınmak anlamına gelir. Yalnız soğuk su, bu arınmanın insanı yalnızlığa sürüklediğini söyler. Bir süredir böyle imiş belki ama artık düzeleceğini söylüyor rüyanız çünkü sıcak suyu tercih etmişsiniz. Rüyanın diğer kısmını sadece ağlamak için görmüş olmalısınız. Ağlamak ruhu yıkar, arındırır ve feraha çıkartır. Ruhumuzun çok fazla negatif enerj yüklendiği durumlarda, bazen bilinçaltının yazdığı senaryoları rüyamızda görür ve ağlarız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA