Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SOĞAN DOĞRAMAK

06.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Turan
Merhaba hocam size kız arkadaşımın bir rüyasını anlatmak istiyorum Tek başına yemyeşil bir arazide yürürken, yolun sonuna geliyo ve yıkık dökük bir ahır çıkıyo karşısına. Ahırın içerisinde simsiyah ölmüş bir at var kız arkadaşımın yanında eski nişlanlısı var. Arkadaşımın kucağında bir bebek var cinsiyetini bilmiyoruz Ve arkadaşım atın öldüğüne ağlamış. aynı gün içerisinde bende rüyamda soğan doğruyorum... ve soğanın ne anlama geldiğini biliyorum Hocam sizce bu rüya neye yorulur...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kız arkadaşınızın sizinle ilgili bir beklentisi suya düşecek gibi görünüyor. Ya da arzu ettiği sonuç şimdilik rafa kalkacak. Eski nişanlısı konunun evlilikle ilgili olabileceğini anlatan bir sembol. Kucağındaki çocuk alacağı haberi temsil ediyor. Soğan doğramanız ne yazık ki sizin de üzüleceğinizin habercisi. Konu nedir bilemem ama ilişkinizi ilgilendiren bir sorun varmış gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA