Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA SOBA YAKMAK

05.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Turan
Hocam merhaba. Rahmetli dedemi rüyalarımda görmem, benim nusibete uğrayacağımın habercisi oluyor. Karmaşık ama etkili bir rüyadan bahsedeceğim. Köydeki evimize gidiyorum ve içeri girdiğimde eşyalar darmadağın bir durumda oluyor. Küçük bir köpek evimizin içine soğuktan halının altına sığınmış oluyor ve onun başını okşuyorum. Evin içinde SOBA yakıyorum, sonra rahmetli dedemi yatağa usandırıyorum. Fakat dedemin DİŞİne Demir parçası takılması gerekiyor, önce ben kendimde takarak demiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir dostunuz ya da yeni tanışacağınız biri sizin maddi desteğinizi talep edecek. O kişiyi korumaya alacak ve aile sevgisi ve arkadaşlık vereceksiniz. Dedenizin ne zaman vefat ettiğini yazsaydınız keşke. Uzun zaman olduysa aile içindeki lafları susturmak zorunda kalcağınızı söyleyebilirim. Sizin bu kişiye destek olmanız hoş karşılanmayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA