Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞİZOFREN OLMAK

19.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Olly
Merhabalar iç içe 2 rüya gördüm. Birinde tanımadığım bir kızı; belirlenmiş olan ölüm şekli ve saatinden kurtarmaya kaderini değiştirmeye çalışıyordum. Kızı tanımıyorum ama çok problem çıkarsa da sonunda kurtarıyorum derken uyanır gibi bir hisle kendime geliyorum; bir odadayım annem yanımda. Şizofreni hastası imişim. Az önce yırtmış olduğum bir tuval var elimde ve ilk rüyamda gördüklerimden bir sahne çizip yırtmışım.Anneme rüyamı anlatınca yine kötüye gittiğimi söyleyip üzülüyor. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hep rüya içinde rüya görüp annenize anlatıyorsunuz sanırım. İki rüyanız da böyle. Dedenizi sürekli olarak görmüyorsanız ilk rüyanız onun ruhunun huzura erdiğini söylüyor olabilir. Vefat eden insanlar bize bu şekilde görünürler. Diğer rüyanızda geleceği görme ve değiştirebilme yetisini tecrübe ediyorsunuz. Bu durum öylesine garip geliyor ki size kbu özelliği bir tür deliliğe yormuş bilinçaltınız. Siz de özel bir yetenek var. Geleceği görebilirsiniz ve size verilen yetki dahilinde değiştirebilirsiniz. Bu özellik herkese verilen bir yetenek değil, bunu geliştirin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA