Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİYASETÇİ GÖRMEK

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ankara
Sayın kahin hanım ben sınava hazırlanıyorum ve eğer kazanırsam ankarada mülakata gireceğim. gördüğüm ruyada ankarada olmamın ve belediye başkanını gormemin bununla nasıl bir ilgisi olabilir merak ettiğim bu. Rüyamda tarkan bana konser veriyordu gözgöze geliyorduk ve saskin ama mutluydum. Daha sonra ankaradaydim ve melih gokcek benim olduğum bir yerin kapisindan geçti onu görüyordum ve aslında genç ve yakisikliymis diyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bana rüya yazarken siz durumunuzu açıklamazsanız ben bilemem. Önce yazmanız gerekenleri sonradan yazıyorsunuz. Bu rüyada eğer siyasetçi ile konuşmuş, tokalaşmış ya da ondan bir şey almış olsaydınız sınavın bir sonraki aşamasına gideceksiniz derdim. Ama siz kendinizi popüler bir çevreye kaptırmış olabilirsiniz; elinizdekilerin kıymetini sonradan anlayabilirsiniz. Ankara önünüzden akıp gidiyor, şansınızı kaybetmek üzeresiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA