Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİYASETÇİ GÖRMEK

02.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elif zehra
Bi siyasetçi konuşma yapıyor halkın içinde ben tam yanındayım. bi çocuk yaklaşıp adamın cüzdanını almak için direniyor. cüzdanı saklıyorum.kalabalığın içinde ayrı olduğum sevgilim var. konusma bitiyor.adama belimde sakladığım 1 yumurta veriyorum onunmuş. bi ses "herkes gitti sadece senın eşin bekliyor" dedi.ayrı olduğum sevgilim gerçekten beni görünce beklemiş. bana doğru geliyordu. yanıma çağırıyorum. gülümsüyordu yüzüne yüzümle dokundum. giyinmeye çalışıyordum bi türlü hazırlanamıyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Politik davranan popüler birini kıskançlıklardan koruyacaksınız. Ona dedikoduları haber vererek önlem almasını sağlayabilirsiniz. Bunun karşılığında sizin mutluluğunuz için gereken bazı şeyleri bu kişiden bekleyeceksiniz. Belki de ayrı olduğunuz sevgilinizle aranızı bulmanızı dileyeceksinizdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA