Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİYAH PARA UZATMAK

14.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül saglam
Memleketimdeydm evde toplanıp kuran okutulup sohbetler ediliyordu sözlüm ve babasıda ordaydı babası sohbetin başıydı biz sözlümle dısarıdaydık karşımızda inekler vardı onları ızlıyorduk babası sözlümü çagırdı döndum bı kac bende attım benide cagırdı gülmseyerek yaklatım kızım soguk kadının soguk ıkramı olur dedi ama ben limonata ıkram etmeyı dusunuyordum bunu ıcımden dedım gozlerinın kenarları bana bakarken bembeyaz oldu aklımdan gecenı okudu gt al dedi sıyah dolar uzattı almadım paramvar dedm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu adam sizden hoşlanmıyor galiba. Bakışları ve sözleri ile kusur arıyor ya da sizi canayakın bulmuyor. Siz de onu pek sevmiyorsunuz ve o da bunu hissediyor zaten. Siyah para da verdiği vaatlerin arkasında bazı gizli düşüncelerinin olduğunu haber veriyor bize. Dikkatli olun derim ben. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA