Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİYAH BAŞÖRTÜSÜ TAKMAK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba ruyamda gökdelen gibi biryerdeymisim ustunde gelinlik var basimdada siyah eşarp var gerçekte takmıyorum rahibe gibi ensemden bağlanmış ama aynaya bakıyorum beğenmiyorum asansore biniyorum en ust kata çıkıyorum isyeriymis ve suçsuz yere suçlu gibi bi durumdaymisim asansör çok hızlı iniyo korkuyorum yanımda yaşlı bir adam var bana dua kitabından dua okuyo.ben gerçekte ogrenciyim çalışıyorum ama annemin iş ortamında bizi uzcek bir konu oldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizinle ilgili. Resmi bir bağlantı yapacaksınız. Resmi bir okula ya da işe kabul edilebilir ya da burs alabilirsiniz. Bununla gündeme geleceksiniz ve göz önünde olacaksınız. Ancak hissettiğiniz duygular ailenizle ya da sizinle ilgili ithamlardan çok etkilendiğinizi ya da böyle şeyler olmasından korktuğunuzu haber veriyor. Dua eden adam size destek olunacağını haber veriyor. Hayata açıklama yapmak zorunda değilsiniz, evren sizin haklı olduğunuzu biliyor ve sizlere yardımcı olunacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA