Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIRTLAN GÖRMEK

03.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Barbaros
Rüyamda kayınçom ve hala oğlu bir düğün yerinin yanında ekmek arası tavuk döner ve lahmacun satışı yapmaktadır.u seklinde masa yapmışlar heryer dolu.bu arada masaların yanına sırtlan gibi bir hayvan geliyor kayınçanın hala oğlu mavi bir iple bu hayvanı boynundan yakalıyor sonra kaçıyor hayvan ve köyün bütün köpekleri peşinden gidiyor.sonra beni satış yapılan yere götürüyorlar.ortada kocaman bir masa ve üzeri pişmeyiz bekleyen bir sürü lahmacun var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu iki kii birlikte iş yapıyorsa ya da yapacaksa çok başarılı olacaklar. Bir mirası paylaşacaklarsa miras çoğalacak, bereketli olacak. Sırtlan bir üçüncü kişinin hile ile bu berekete ortak olmak isteyeceğini haber veriyor. Bu kişi düzenbazın teki, neyse ki kısa zamanda onu hayatlarından diskalifiye edecekler. Bu kişiler size kucak açabilirler. İş teklifi gelirse düşünmeyin kabul edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA