Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIRTINDAN VURULMAK

15.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen duruu
Rüyamda bir arabadaydım,direksiyonda bi adam vardı ve arka koltukdaki başka birisi elinde şırıngayla şöfore zehir enjekte etmeye uğraşıyordu.Ben şırıngayı alıp sapığa sapladım ama zehiri enjekte edemedim,sapık kurtuldu ve şöforü bayılttı.Ben kaçarken eşim arkamda belirdi,o sırada görüşmediğim eski bi kızarkadaşımı gördüm.İğneli sapık onun belalısıymış.Kızı zorla götürüyordu bu sapık.Eşimle ben engellemeye çalıştık.Kız eşime "seni seviyrm" dedi,eşim "bende" dedi.sonra sapık eşimi sırtından vurdu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Para ile aracılık yapan birini, bir düşmanınız kendi tarafına çekmeye çalışacak, kandıracak. Bu duruma engel olmaya çalışacaksınız ama işin içinde özel konular var. Sizin girişimleriniz eşinizin zarar görmesine neden olacak. Aracılık yapan kişi bir avukat olabilir ya da para karşılığı işinizi yapan başka bir meslek grubundan olabilir. Açık bir düşmanlığa hazır olun bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA