Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIRTINDAKİ YÜKÜ VERMEK

27.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen OkanG
Rüyamda arabamı park ettiğimi yeri unutmuştum. Onu ararken çok yoruldum geri dönüyordum birden karşıma birisi çıktı sonra sırtımda bi yük olduğunu gördüm. Sırtımdaki çuvalı aldı sepet gibi bişeye binmemi söyledi bindiğimde birden yukarıya doğru hareket etti çok hızlı bi şekilde. Yüksekten korktuğum için çok korkmuştum. Daha sonra asansör yukarıya değil ileriye doğru hareket etmeye başladı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Neye karar vereceğinizi, nasıl düşüneceğinizi şaşırdığınız ve sorumlulukların altında ezildiğiniz bir dönem sanırım. Ancak ilahi güçler size yardım edecekler ve sıkıntılarınızı, ağır sorumluluklarınızı alarak sizi feraha çıkartacaklar. Sonrasında yaşamınızda hızlı bir yükseliş ve ardından da aynı seviyede, düşmeden, şaşamdan sürdürülecek bir yaşamınız olacak. Çok güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA