Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIRTIN SİVİLCE OLMASI

06.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Xxl
Merhaba rüyamda köpekler gördüm beni taklit ediyorlardı. Sonra aşağı tarafta küs olduğumuz anneanne tarafımızı babamla annemlebirlikte gördüm ellerini öptüm. Teyzemin sırtı kocaman olmuştu ve sivilcelenmişti. Daha sonra ölüm haberi aldım fatma diye birinindi kadının yanına gittim yaşıyodu babannemleyaşıyor birlikte oturuyolardı. Anlamın nedir acaba ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Teyzeniz sıkıntı içinde, yüklendiği sorumluluklar nedeniyle ciddi sorunlar yaşayabilir. Yaşanan bazı gelişmeler aile bağlarını yeniden güçlendirecek. Siz büyüklerinize saygı duyacaksınız. Bir vefat haberi alınacak gibi görünüyor. Babaannenize yakın biri olabilir bu kişi. Ya da adı Fatma olan bir başkası vefat edebilir. Bu rüya aynı zamanda ölmüş birinin yanına gitmeyi temsil edebilir. Babaanneniz çok yaşlı ve hasta ise vefat edecek olan o olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA