Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞIRINGANIN KIRILMASI

11.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen morbardak
Rüyamda tıp fakültesi öğrencilerinin toplandığı bir yerdeyim onlar insanlara şırıngaya bi ilacı koyup iğne vuruyordu ve benide onlar gibi tıp fakültesi öğrencisi sanıp banada bi şırınga verdiler sonra o koyu kırmızı ilaçtan doldurdum şırıngaya ama bu şırıngalar baya büyüktü .iğne vurulacak insan kalmamış bana onu bekliyorum bir yandanda ben iğne vurmayı bilmem ki diye düşünüyorum o sırada şırınga elimden düştü ve kırıldı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birisini uyarma görevi verilmiş size. Ruhunuz bunu biliyor ama kim olduğunu hatırlayamıyor. Oysa ki bu hayati bir görev, belki de kaderinizdeki en önemli görevlerden biri. Kendinizi buna hazırlayın, her görevin bir zamanı vardır. Bunun da zamanı gelecek ve siz bunu yapmak zorunda kalacaksınız. Rüyanız bunu yaparken kullanacağınız yöntem konusunda çok dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Başarılı olmak için sabırlı ve dikkatli olmak durumundasınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA