Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ŞIRINGA GÖRMEK

23.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Merhabalar.Rüyamda eşimin elinde şırınga var ilk önce oğlumun başına iğne yapıyor sonra benim sağ elime yapmaya çalışıyor iğnenin ucu kalın olduğu için girmeyince elimin derisini aya kısmından boylamasına işaret parmağıma kadar kesiyor sanki cüzdan gibi açılıyor içine temiz bir suya benzeyen ilacı bolca döküyor.Sonra iğneyi yapan bir kadınmış amcamın çalışanıymış amcama 50 tl veriyorum 10tl üstünü istiyorum başıma iğne yapmadığı için amcam 1tl veriyor ben razı olmuyorum.Gerçekte başağrısıyaşarım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı sorunların düze çıkması için ailenizden herkes kendi payına düşen sıkıntıları yaşıyor. Oğlunuz için daha iyi bir gelecek hazırlanabilir belki ama şimdilik bunu yapamıyorsunuz mesela. Size gelince maddi zorluklar yaşıyorsunuz hem de bunlar sizi başkalarına göre daha fazla etkiliyor. Ama geçecek; bunların hepsi bir sürecin sıkıntıları. Aşacaksınız bunları yakında. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA