Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIRAYA GİRMEK

06.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Meydanda telaşlı sıra kapma yarışındaki insan kalabalığı içinde ister istemez ben de kuyruğa girme çabasındayım niyeyse. Etraftakiler karışık, bazıları erkeklerden oluşuyor ama ben kendimi kadınlar kuyruğunda sağlamca buluyorum. Gerçekte bir arkadaş beni arayıp yeşil-beyaz çıkarsa hayır, kırmızı-siyah olursa şer diyerek bir kızı isteyen için istihare yapmış ama kızın üzerinde kırmızı elbise, belinde beyaz kemer "judocuların taktığı gibi" dedi görünce fifti fifti olmuş! Selam ve teşekkürlerimi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki toplumsal bir konu ile ilgili kendinize bir yer bulacaksınız ve bir beklentiye gireceksiniz. Belki emeklilik ya da devlet işiyle ilgili bir beklentidir. Kadınların arasına olmanız uygulamanın kadınlara ayrı erkeklere ayrı şekilde gündeme geleceğini söylüyor olabilir. Buraya kadar iyi de rüyanın sonrasını anlamadım. Siz rüyada mı gördünüz? Gerçekte size biri böyle bir ricada mı bulundu? İstiare yapan kim? Bu başkasının rüyası mı? İstiare rüyaları konusunda nasıl düşündüğümü biliyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA