Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SIRA BEKLEMEK

20.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceylin
Rüyamda uzun bir kuyrukta sıra bekliyorum,yavaşlayıp duruyor.ben sıranın durduğu yere başa geçiyorum.sıranın önünde koskoca beton bloklar,ayağımla itiyorum ama kımıldamıyor sonra eğilip elimle kaldırıyorum,yol açılıyor en önde kalıyorum,bir grup kız yerime geçmek istiyor tartışıyoruz..sıradan çıkıp başka yere gidiyorum,orda pencere gibi bir şeyi silip temizliyorum.Beni çağırıyorlar bir eğlenceye,elimde tepsi yemek sofralar kurulmuş.öğreniyorum ki eski sevgilim evlenecek,oynamaya devam ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıra beklemek.. Zorluklar yaşamış, beklemiş ama son anda şansı, kadınların kaprisleri yüzünden kaybetmişsiniz. Sonra yılmamış, baştan başlamışsınız. İyi de yapmışsınız. Şimdi, pek çok kısmet sizi bekliyor. Tek sorun, kariyeri tercih ettiğiniz için, hayatınızda bir süre aşk olmayacak olması. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA