Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİNİRLİ OLMAK

18.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sukran yaman
Mrb. sevgilim cinnet geçirir gibi üstünü çıkararak hızlıca evden çıkıyor. elinde silah varmış kendine zarar verecek gibi. annesi de peşinden koşuyor yapma diye bağırıyor. ben de gidiyorum arkasından bi kaç kişi daha var.ugur yapma diye bağırıyorum. ne ugur ne yapmadiye bagırıyor bana. korkup sesimi çıkarmıyorum. sonra bi işekilde onu alıp gidiyorlar. anneside kendi üstünü düzeltiyor makyaj falan yapıyor bende yardım ediyorum.rüyayı dün gördüm bugün ayrılık konuşması yaptık sevgilimle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiliniz bir şey uğruna kendini feda ediyor. Bu durum hem size hem annesine sorun olacak ancak annesi duygularını gizlemesini bilen biri, hissettiklerini hiç açığa vurmayabilir. Bence ondan bir süre uzak durun. Bu rüya patlamaya hazır bir bomba halini almış birini temsil ediyor, ne kadar uzak kalırsanız o kadar az etkilenirsiniz. Bir süre sonra herşey yoluna girecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA