Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SINAVDA BAŞARILI OLMAK

24.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuna aslan
İyi çalışmalar. yorumlar için teşekkürler. rüyamda tekirdağ da ana yolda bir bisikletle bayır aşağı indim sonra yukarı çıkacakken yol kenarındaki tramvaya yetişmek istedim ama olmadı. yukarı çıkacakken tramvay sürücüsü gördü ve yolda beni aldı tepeyi çıkıp son durakta indim. sonra kpss sınavına gittim tüm soruları yaptım ama sınav kağıdı üzerine ismimi yanlış yazılmıştı.sonra sınavı bitirip oradan çıkıp arabamla mutlu şekilde eve döndüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Kendi kendinize hayatınızı idare etmeye çalışıyormuşsunuz ama şimdi size gerçek bir destek gönderiyor evren. Hedeflerinize sizi ulaştıracak ialhi destekleri önemseyin. Gerçekten bir sınava gireceksiniz başarılı olacaksınız demektir. İsimle ilgili karışıklıklara dikkat edin yalnız. Bir sınava girmeyecekseniz yakında yaşanacak bir yaşam sınavında başarılı olacaksınız demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA