Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SINAVA HAZIRLANMAK

15.05.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen jamal
Rüyamda bir sınava girecekmişim.sınav yerime bakmaya gidiyorum.ertesi günü sınava otobüsle gidiyorum. sınıfta herkes sıralarına oturmuş.benim yerimde belli. herkes kopyalarını hazırlamış bana da hazırla diyorlar. ben pek oralı olmuyorum.elimde birpoşet kitap defter götürmüşüm.poşetten cüzdanımı çıkartıyorum sıranın altına koyuyorum.diş fırçası almışım yanıma ama macun almamışım.arkadaşlardan istiyorum.wc ye gidiyorum.dişlerimi fırçalyıp çişimi yapıyorum.sınıfa geldiğimde fotr şapkalı bir adam konuşma sunum yapıyor.sınav yerine toplantı salonu olmuş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir yaşam sınavı için kolları sıvamış, hazırlıkları yapmış bekliyorsunuz. Ancak hayatın size süprizleri var. Daha fazla zorlanmadan bazı şeyleri elde edeceksiniz. Sadece konuşmalarınıza dikkat edin yeter. Fare ile ilgili olarak size mail attım, onu okursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA