Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SINAVA GİRMEK

04.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Mrb dun rüyamı yorumladığınız için tşk ederim devamı gelmemiş diye yazmışsınız.şimdi yazıyorum bir anlamı varmı bilmiyorum. birde sizin rüya kitabınız varmı piyasada ben almak isterim.rüyamda kızkardeşimin eşi sınava girecekmiş bir kaçtane sınıf görüyorum.sonra duvara bakıyorum bir yazı var onun gireceği sınıftaki öğretmen gelmemiş sınav iptal olmuş gidip haber vereyim diyorum sınıf sınıf kardeşimin eşini arıyorum listelere ismine bakıyorum.gerçekte o degilde ben sınava girecem bu ay hayırlısı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya kitabım yok, ileride çıkartmayı düşünüyorum. Rüyaları yazarken devamı var diye sonunda belirtirseniz diğer yarısını arıyorum ama bazen gelmediği oluyor. Dün rüyanızın hangi bölümünü yorumladım bilmiyorum ama bu kısım kardeşinizin eşi ile ilgili. Bir başarısı engellenebilir ya da şartlar gereği istediği rekabet fırsatını yakalayamayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA