Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİLAH SESLERİ DUYMAK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
Merhaba, rüyamda dışardayım birazdan sabah olacakmış bir anda silah sesleri insanlar kaçışıyor korkmuyorum 3 çocuk bir yere saklanmış anneleri yok yardım etmek için evime götürüyorum dükkanlar talan ediliyor kuyumcunun altinlarini aliyorlar ben almıyorum çocukları evime getirdim büyük bir site herkes oraya siginmis ama çok güzel bir ortam var bir yurt var ekmeklerini istiyorum ve aliyorum birsuru ekmek aliyorum çocuklar yesin diye sonra herkes aliyor ve adam alin alin diyor....opluca abdest aldık heryer bembeyaz ben ve herkes beyaz giyimli kuran akunacak once namazimi kiliyim diyorum hadi kilda gel dedi o bayan bana, agzimdaki sakizi cikardim ve namaz kılacaktım çok huzurluydum artik gideceğim için3 Çocuk annesiyim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ait olduğunuz sosyal çevre ile ilgili beklenmedik haberler ve bu haberlere bağlı endişeler yaşanacak. Siz bu durumda kendinizi düşünmekten çok başkalarını düşüneceksiniz. Birilerine para yardımı yapmanız ya da yardım toplamanız mümkündür. İnancınızla yaşamınızda bir değişimi yakalayacaksınız. Sosyal çevreniz, işiniz ya da yaşadığınız yer değişebilir. Kısa sürecek endişeli bekleyiş yerini güzelliklere bırakacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA