Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SİLAH GÖRMEK

27.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Allium cepa
Rüyamda mağaza gibi bir yer ama cam değil kaplı olduğu şey açıklık alan gibi bir yerdeyiz.Bizi görmesin istediğimiz kişi var kaçıyoruz oradaki halk olarak.Bir masa var ve masanın altına birileri saklanmış.Benim elimde silah var saklamamı istiyorlar.Battaniyenin arasına koyuyorum.Biri eskiden hoşlandığım birinin eski sevgilisi.Ona silahı doğrultuyorum. Biz hiç beraber olmadık o kişi ile bir şey yapıcaz dedi ve sana o oyunu oynadı diyor. Ruyadan uyanıyorum ağlamaya başlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkeklerle ilişkilerde hep kadınlar zarar görüyor, bunu biliyorsunuz. Sizin sevip de birlikte olamadığınız ya da ilişki kurup da aldatıldığınız durumlardan başka kadınlar da fayda sağlamamış kendine. Siz onlara kızgınsınız, elinizden gelse onların canını acıtacak şeyler yapacaksınız ama bir yandan da bu gerçeği inkar edemiyorsunuz. Rüyada ağladıysanız, rüyayı sadece ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumları okumanızı tavsiye edeceğim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA